Ексклюзивний, надійний та безпечний продукт з повним набором розширених функцій для побудови будь-яких інтернет-магазинів.

  • Laravel 9

    підтримуються платформою

  • PHP 8

    підтримуються платформою

  • MySQL 8

    підтримуються платформою

Чому Laravel October CMS?

October - найбільш популярна і швидкозростаюча CMS на базі компонентів фреймворку Laravel - найпотужнішого PHP-фреймворку для створення сучасних веб-застосунків будь-якої складності.

До особливостей October CMS можна віднести:
Оновлення ядра та плагіни постачаються за допомогою менеджера пакетів.
Спільнота додала сотні високоякісних плагінів та тем оформлення в офіційний маркетплейс October CMS.
October CMS підтримує підключення готових тем до оформлення.
Панель адміністратора перекладена 36 мовами завдяки великій спільноті з усіх кінців світу.

Shopaholic є розширенням для October CMS, що дозволяє перетворювати сайт на сучасний інтернет-магазин з усім необхідним для інтернет-продажів функціоналом.


Shopaholic

Інтернет-магазин - це про продуктивність, масштабованість і безпеку, а Laravel Shopaholic на базі OctoberCMS - найкращий вибір, тому що це найбезпечніший, найшвидший і найлегший плагін для ecommerce проектів на Laravel будь-якої складності та масштабів. На борту такий функціонал, як: керування категоріями та фільтрами товарів, пошук, кошик та чекат, а також гарантія seo friendly. October охоплює широкий спектр функціональних можливостей, таких як створення системи користувачів, настроювання політики прав доступу та підключення плагінів; її можна використовувати для створення будь-чого, від корпоративних сайтів до інтернет-магазинів.

Масштабування

Ecommerce проекти, побудовані на Laravel, на відміну від традиційних CMS, позбавлені будь-яких обмежень щодо масштабованості, розміру товарного каталогу та бази клієнтів (покупців). Грамотно зроблений сайт на Laravel дозволяє ефективно продавати мільйони позицій товарів та здійснювати обробку тисяч замовлень на день.