Словник термінів

Що таке eCommerce

eCommerce (електронна комерція) — це загальноприйнятий термін для позначення процесів продажу та купівлі товарів та послуг через інтернет. Це також і набір технологій та SaaS-сервісів, що надають можливість представляти та просувати в інтернеті що-небудь, що потім можна в цьому інтернеті купити.

Дві основні категорії електронної комерції — це:
- інтернет магазини — дозволяють розмістити каталог своїх товарів та послуг в онлайні, а також керувати їх продажем
- інтернет платіжні системи — сервіси інтернет грошей, що дозволяють проводити взаєморозрахунки через інтернет. Існують також різні допоміжні послуги електронної комерції:
- мерчант сервіси — дозволяють автоматизувати прийом платежів в інтернет-магазині
- обмінники — дозволяють обмінювати одну електронну валюту на іншу, а також вводити/виводити електронну валюту
- білінг-сервіси — дозволяють формувати рахунки, надсилати їх клієнтам та контролювати оплату.

Business to Business (B2B)

B2B (Business-to-Business) — дослівно можна перекласти як «відносини між комерційними організаціями», тобто. між одним бізнесом та іншим бізнесом.

Що таке Business to Consumer (B2C)

B2C (Business-to-Consumer) — дослівно можна перекласти як «відносини між комерційною організацією та споживачами», тобто. коли бізнес реалізує свої товари та послуги населенню або користувачем мережі інтернет.

Що таке домен?

Доменне ім'я (домен) — це ім'я інтернет-магазину, яке вводиться в рядку браузера. На відміну від просто назви сайту, вона унікальна і друга така ж, Ви не знайдете. До вибору доменного імені рекомендуємо підходити з максимальною відповідальністю, у разі потреби ми допоможемо Вам вибрати найбільш підходящий варіант, після чого він буде зареєстрований та закріплений за Вами.

Що таке хостинг?

Хостинг — це послуга, розміщення всіх даних вашого інтернет-магазину на потужних комп'ютерах (серверному обладнанні з особливим набором технічних характеристик), розташованих у спеціальних дата-центрах. Завдяки цьому Ваш інтернет-магазин завжди буде доступний в мережі Інтернет для його відвідування.