Відповіді на запитання, що часто ставляться

В мене вже є магазин. Ви можете його покращити?

Звісно. Ми можемо доопрацювати технічну та функціональну частину, виправити помилки, оновити дизайн, підключити сучасні платіжні системи та служби доставки, а також інтегрувати з обліковою системою, наприклад, "1С" або "Мій склад". Зв'яжіться з нами і ми проведемо професійний аудит існуючого вашого сайту.

Ви можете розробити магазин, якщо вже є свої напрацювання?

Якщо ми з вами з'ясуємо, що ці напрацювання відповідають задачі і вони мають на увазі використання сучасних технологій, і код читабельний, то, звичайно ж, відповідь позитивна. Ми також допускаємо можливість використання ваших макетів дизайну за умови, що вони не порушують нічиї авторські права.

Чи можна замовити окрему послугу — наприклад, лише дизайн чи програмування?

Це можливо, але буде краще, якщо ми вирішимо ваше завдання комплексно і нестимемо за весь проект відповідальність.

Терміни розробки сайтів "під ключ"?

Більшість проектів ми реалізовували за 2–5 місяці, але насправді терміни найбільше залежать від оперативності клієнта у погодженнях та наданні необхідних для створення сайту матеріалів. У середньому інтернет-магазин "під ключ" робиться чотири місяці. За цей час ми дізнаємося про ваш бізнес та товари, вивчаємо покупців та сайти конкурентів, проектуємо та верстаємо сайт, адаптуємо контент та розробляємо весь функціонал. На виході ви отримуєте повністю готовий до роботи сайт - можна відразу запускати рекламу та отримувати прибуток.

Ціна створення інтернет-магазину?

... на 99% складається з Оплати праці спеціалістів, задіяних у проекті на різних стадіях. Зазвичай це:
80-120 годин - аналітика та проектування,
80-150 годин - дизайн головної та основних внутрішніх сторінок,
120-200 годин - адаптивна верстка,
150-500 годин - програмування,
40-80 годин – тестування.

На яких платформах ви створюєте веб-сайти?

У нас є досвід розробки сайтів на всіх популярних CMS та фрейморвках. На вітчизняному ринку найчастіше створюються сайти на Opencart, Prestashop, Magento, Bitrix та Wordpress. Рідше замовляють сайти на Joomla та Drupal. І практично немає замовлень на платформі Shopify. Тим не менш, ми завжди говоримо замовникам, що немає кращої платформи для створення сайту, а є найбільш підходящим під конкретні вимоги та ситуацію. Тому для того, щоб ми щось порекомендували, давайте разом визначимо вимоги та функціонал до майбутнього магазину. Ми вникнемо в завдання та дамо свої рекомендації, після чого допоможемо написати деталізоване ТЗ та створимо прототипи сторінок для подальшого створення дизайну.

Я не розуміюся на інтернет-магазинах. Ви допоможете?

Так. Ми разом з вами визначаємо вимоги та функціонал до майбутнього магазину. Ми вникнемо в завдання та дамо свої пропозиції, після чого пишемо деталізоване ТЗ та пропонуємо прототипи сторінок для подальшого створення дизайну.

Що таке юзабіліті аудит?

Юзабіліті аудит - це певний ряд дій, спрямовані на аналіз зручності використання сайту для відвідувачів. Даний аналіз здатний виявити, наскільки дружелюбним є Ваш сайт для клієнтів і на скільки він відповідає поставленим перед ним цілям. При проведенні аудиту юзабіліті можна визначити слабкі місця та покращити якість сервісу.