Кузня кращих ecommerce проектів в Україні

CEO

From
The CEO

Інтернет-магазини – величезна галузь, одна з найбільш конкурентних та інноваційних у нашій країні. І від влучності рішення в обранні партнера для розробки та супроводу сайту, прибуток залежить не менше, ніж від купівельного попиту. Не заощаджуйте на професіоналах, нехай платять двічі ваші конкуренти.

CEO & Co-Founder, Nextcommerce

 • 5+ Років

  Результативної роботи

 • 55+

  Реалізованих проектів

 • 7+

  Власних продуктів

У нас

 • BACK/FRONT END DEVELOPERS

  10
  Back/Frontend
  Developers

 • DESIGNERS & STRATEGISTS

  2
  QA
  тестувальника

 • PROJECT MANAGERS

  2
  Project
  managers

 • EXECUTIVES & OPERATIONS

  1
  Спеціаліст
  з маркетингу

Коротко про компанію.

Робимо те, що любимо та вміємо з 2016 року: сучасні сайти інтернет-магазинів, маркетплейсів, прайс-агрегаторів та інших торгівельних майданчиков, стійких до високих навантажень та інтегровані з системами ERP та CRM. За більш ніж п'ятирічний термін роботи накопичили не лише досвід успішної реалізації клієнтських проектів, але й створили власні ІТ-продукти, а також модулі та плагіни для провідних ecommerce систем.

Любимо складні завдання та проекти. Віримо, що тільки завдяки зануренню у специфіку бізнесу клієнта можна досягти визначних результатів. Тому під кожен складний проект формуємо сильну команду, яка перед початком технічних робіт аналізує безліч аспектів бізнес-моделі замовника, максимально занурюється у його бізнес-процеси. І лише після цього беремося рекомендувати будь-яке рішення.

Місія компанії .

Допомагаємо клієнтам збудувати результативний ecommerce-бізнес за допомогою новітніх технологій та інструментів інтернет-маркетингу.

Культивуємо якість, технології та інновації.

Нам довіряють

 • Ці хлопці стояли біля джерел створення нашого інтернет-магазину, будучи ще найманими співробітниками. Зараз ми працюємо на партнерських засадах як два власники бізнесу і так само, як і п'ять років тому, я точно знаю, що мій інтернет-магазин у надійних руках.

  Aндрiй Мiнгазeєв, Керівник "Філтр.UА"
 • Оперативна реакція та компетентність - головна цінність цих для мене у співпраці з Nextcommerce. Я довіряю їм найскладніші завдання і завжди знаю, що мене не підведуть.

  Ігор Пoлiкарпoв, Керівник інтернет-магазину "Долина Мрій"
 • Мені сподобалося, як хлопці вирішили за кілька годин завдання, над яким нам вручну знадобилися тижні роботи. За допомогою спеціального алгоритму парсингу вони написали скрипт, який обробив наші таблиці з товарами, розподілив фото товарів та імпортував все це на сайт.

  Олександр Журавльов, Власник ТМ "Євродіван" та "Cофта"

Дізнайтесь нас краще


Цікавить створення сучасного інтернет-магазину або маркетплейсу?

Заповніть форму і ми протягом доби зв'яжемося з вами!