Створюємо кращі інтернет-магазини та маркетплейси на сучасних фреймворках та CMS

Дізнатися як Дізнатися які

Наші результати

Переваги роботи з нами

Досвід та експертиза

За 5 років роботи реалізували понад 55 проектів на таких платформах як Opencart, PrestaShop, Magento, WooCommerce, Shopaholic та OctoberCMS.

Індивідуальний підхід

До кожного нового замовлення підходимо індивідуально, а внутрішні процеси та високі стандарти в роботі компанії гарантують якість рішень, що нами розробляються.

Можемо все

Маючи різноманітні компетенції в ІТ та digital-маркетингу, завжди можемо запропонувати комплексне рішення для амбітних завдань клієнтів.

Власні рішення

Накопичену експертизу “упаковуємо” у готові рішення, які дозволяють замовникам зменшувати витратами та досягати визначних бізнес-результатів.

Креативні

Любимо креативити в дизайні та маркетингу, вміємо створювати влучні UX інтерфейси. Тому клієнтам, які цінують наш творчий підхід, заздрять їхні конкуренти.

Технічна підтримка

Для проектів клієнтів готові забезпечувати всеосяжну підтримку, у тому числі моніторинг працездатності сайтів у режимі 24/7.

Бажаєте отримати безкоштовну оцінку вашого ecommerce проекту?

Просто зателефонуйте або напишіть нам:

Зателефонувати Написати

Nextcommerce.

Спеціалізуємось у галузі проектування сайтів для онлайн-торгівлі (інтернет-магазинів, маркетплейсів, агрегаторів цін, аукціонів, досок оголошень) в Україні та за кордоном. Допомагаємо клієнтам та партнерам побудувати результативний бізнес у мережі інтернет за допомогою новітніх технологій. Знаємо про онлайн-торгівлю все, що потрібно для вирішення завдань будь-якої складності.

Культивуємо якість, точність та інновації.

Блог

Технології онлайн-торгівлі

Співпрацюємо з провідними вендорами ecommerce-платформ, щоб допомогти вітчизняним інтернет-магазинам ефективно реалізовувати кожну транзакцію та кожен процес. В основі наших рішень найпотужніші CMS-системи: Magento, OpenCart, WooCommerce та PrestaShop, а також величезний досвід розробки індивідуальних рішень на Laravel та Yii, які показують чудові конверсії як у роздрібній, так і в оптовій онлайн-торгівлі. У портфоліо компанії успішні кейси як невеликих бутікових магазинів на пару сотень товарів, так і досвід успішних запусків великих торгових майданчиків та маркетплейсів.

Завжди на зв'язку

Розкажіть про свої задачі та потреби, і ми запропонуємо найкраще рішення для них.

marker

Фіксуємо вартість

у договорі до старту робіт.

marker

Гарантуємо результат

закріплюючи його у договорі.

marker

Прозора робота

команди на кожному проекті на чолі з досвідченим менеджером.